PARDI sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wysokoenergetycznego paliwa z odpadów. Mieszanka odpadów charakteryzujących się wysoką wartością opałową, niską zawartością chloru oraz popiołu jest przetwarzana w jednostopniowym procesie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii firmy Lindner, efektem przetworzenia jest wysokiej jakości paliwo alternatywne o pożądanej przez Klienta wielkości frakcji.

Wytworzone paliwo alternatywne doskonale nadaje się do spalania w cementowych piecach obrotowych lub innych instalacjach dostosowanych do spalania paliw z odpadów.

Firma Pardi Sp. z o.o. charakteryzuje się elastycznością, dzięki czemu dostosowuje się do wymogów Klientów. Linia produkcyjna „Pardi’ stworzy paliwo alternatywne dostosowane do Państwa potrzeb. Dla zapewnienia najwyższej jakości paliwa niekonwencjonalnego, firma pozostaje w ciągłej współpracy z akredytowanym laboratorium, gdzie prowadzone są analizy kontrolne wytwarzanego produktu.

Spalanie paliwa alternatywnego wytworzonego przez firmę Pardi Sp. z o.o. w przystosowanych do tego celu instalacjach jest procesem całkowicie bezpiecznym dla środowiska naturalnego.